Aparat EKG Weterynaryjny

Aparat EKG Weterynaryjny - przeznaczony do gabinetów weterynaryjnych, mierzących podstawowe parametry życiowe u zwierząt.  

EKG weterynaryjne VE - 300

Aparat EKG VE-300 VET
Aparat EKG VE 300 to świetny elektrokardiograf, przeznaczony do użytku weterynaryjnego. Oferowane EKG weterynaryjne posiada procesor cyfrowy oraz szereg cyfrowych filtrów, które gwarantują szybkość i dokładność pomiarów. Tryb automatyczny rozwiązuje to co przy wykonywaniu badania w weterynarii jest największym problemem – unieruchomienie zwierzęcia do zapisu. Elektrokardiograf po zebraniu informacji do własnej pamięci, wydrukowuje po chwili uporządkowany ekagram (w sensie - wolny od zakłóceń roboczych i artefaktów) z obliczonymi parametrami poszczególnych załamków i częstością uderzeń serca.

EKG WETERYNARYJNE CMS300G VET

Aparat EKG weterynaryjny trzy kanałowy 12 odprowadzeniowy

EKG CMS300G
Oferujemy Panstwu aparat EKG CMS300G - to 3.5" calowy kolorowy ekran TFT LCD pokazuje stan działania oraz zapis EKG.  12 odprowadzeń EKG, cyfrowy procesor sygnału, filtr sieciowy w celu otrzymania wyższej jakość krzywych EKG. Jednoczesne wyświetlanie 3/6/12 odprowadzeń zapisu EKG,  stan tryb drukowania. Aparat przeznaczony jest do gabinetów weterynaryjnych.

WITAMY W SKLEPIE WETERYANRYJNYM