USG Weterynaryjne

Ultrasonografy są stosowane w medycynie od początku lat 70-tych XX wieku. Ultrasonografia jest najcześciej wykorzystywaną metodą obrazowania narządów i tkanek ustroju ludzkiego.

Aparat USG U50 VET

Aparat UST U50 VET

Ultrasonograf przenośny, dedykowany badaniom obrazowym w szerokim zakresie. Skonstruowano go w oparciu o analizę rzeczywistych potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, bogaty pakiet oprogramowania tego aparatu USG pozwoli na efektywne wykorzystanie w klinikach i gabinetach weterynaryjnych. Przemyślana konstrukcja i niewielka ilość zajmowanego miejsca sprawiają, że aparat może być używany tam, gdzie jest potrzebny. Wyjątkowa ergonomia wspiera zabiegi bezpośrednio przy pacjencie. Może być stosowany do opieki kardiologicznej w różnych stadiach leczenia oraz w procesie zaawansowanej diagnostyki i leczenia raka. Wszystkie funkcje w cenie, nie musisz za nie dodatkowo płacić.

Aparat USG WETERYNARYJNY DUS 60

 

Aparat USG DUS 60

Wyposażenie aparatu w głowice pracujące na pięciu częstotliwościach umożliwia dostosowanie ich do badania oraz pacjenta. Wysoka wiarygodność obrazu pozwala na realizację różnorodnych zadań medycyny. Jest idealnym wyposażeniem nowoczesnych klinik i gabinetów.Takie cechy jak: niska waga oraz wewnętrzny akumulator sprzyjają mobilności sprzętu dzięki czemu dokładną analizę można przeprowadzić niezależnie od miejsca.

USG WETERYNARYJNE EMP G30

USG Weterynaryjne EMP G30

 

 

Ergonomicznie zaprojektowany laptop, lekki, z wbudowanym akumulatorem, zapewni długie godziny badania w gabinecie.

- monitor LCD 15 cali o wysokiej rozdzielczości, odchylany o 140 stopni,

- podświetlany panel kontrolny,

- obsługa typu user friendly,

- łatwa rozbudowa do trzech portów głowic.