Kardiomonitory Weterynaryjne

Kardiomonitory Weterynaryjne - przeznaczenie od małych zwierząt domowych oraz dużych zwierząt hodowlanych, mierzący podstawowe parametry EKG, SpO2, NIBP, RESP.

Kardiomonitor Weterynaryjny iM8B VET

Kardiomonitor Weterynaryjny iM8B VET

W monitorze pacjenta iM8B VET zastosowane zostały niezawodne technologie monitorowania. Dzięki dokładnym pomiarom i wynikom spełnia on podstawowe jak i zaawansowane potrzeby monitoringu, przynosząc łatwy dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Aparat pokazuje parametry częstość uderzeń serca, saturację krwi SpO, NIBP nieinwazyjny pomiar ciśnienia krwi, respiracje itp. Wykorzystuje pełen zestaw elastycznych konfiguracji. Obraz jest uporządkowany – wolny od roboczych zakłóceń i artefaktów. Ergonomiczna obudowa. Duży, kolorowy ekran. Kardiomonitor odpowiedni dla psów, kotów jak i innych zwierząt.

Kardiomonitor Weterynaryjny MMED6000DP/S6-V 

Kardiomonitor MMED6000PP/S6-V

Weterynaryjny kardiomonitor transportowy MMED6000DP/S6-V firmy CHOICEMMED stanowi doskonałą i bezpieczną platformę do monitorowania stanu pacjentów weterynaryjnych od małych zwierząt domowych do dużych zwierząt hodowlanych (koń, krowa...). Z powodu swojego niewielkiego rozmiaru i niewielkiej wagi kardiomonitor można go stosować nie tylko w placówce weterynaryjnej, ale także podczas transportu zwierząt. Przeznaczony jest dla indywidualnych weterynarzy, a także dla przychodni i klinik weterynaryjnych.

KARDIOMONITORY WETERYNARYJNE CMS6000
Kardiomonitor CMS6000


Kardiomonitor weterynaryjny z kolorowym wyświetlaczem 8.4 " TFT. Przeznaczenie od małych zwierząt domowych do dużych zwierząt hodowlanych (koń, krowa...).. Podstawowe mierzone parametry (EKG, SpO2, NIBP, RESP) . alarmy dźwiękowe i wizualne z regulacją zakresu. Możliwość pracy w sieci z centralnym systemem monitorowania.

WITAMY W SKLEPIE WETERYANRYJNYM