Pulsoksymetry Weterynaryjne

Pulsoksymetr weterynaryjny - umożliwia szybki i rzetelny pomiar SpO2 oraz pulsu. Idealnie sprawdza się w prywatnych gabinetach weterynaryjnych. 

Pulsoksymetr weterynaryjny przenośny EDAN VE-H100B 

 Pulsoksymetr H100B Vet

 

Pulsoksymetr weterynaryjny przeznaczony jest do pewnego i skutecznego monitoringu pacjentów. Aparat, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii komputerowych, gwarantuje szybkość i precyzyjność pomiarów nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) oraz częstości pulsu. Oferowany pulsoksymetr weterynaryjny posiada alarm niskiego i wysokiego poziomu badanych parametrów. Wbudowany w pulsoksymetrze głośnik emituje ton pracy serca co jest szczególnie ważne  przy zabiegach wykonywanych samodzielnie, bez asysty. Ergonomiczne i eleganckie wykonanie oraz niewielkie rozmiary zapewniają wygodę użytkowania i mobilność prezentowanego przez nas pulsoksymetru weterynaryjnego.

PULSOKSYMETRY WETERYNARYJNE CMS 60D VET

 
Pulsoksymetr CMS60D-VET
 
 

Pulsoksymetr weterynaryjny CMS60D-VET to zaawansowany pulsoksymter przeznaczony do monitoringu zwierząt  w trybie ciągłym lub chwilowym. Może być stosowany do pomiaru wysycenia tlenem hemoglobiny tętniczej zarówno małych jak i dużych zwierząt.
CMS60D-VET posiada pełne możliwości konfiguracji alarmu z potrzebami pacjenta i przechowywania danych które za pomocą specjalnego oprogramowania można przenieść do komputera. CMS60D-VET spełnia oczekiwania weterynarzy. Jest tańszy niż większość dostępnych urządzeń. Klipsowy czujnik saturacji umożliwia aplikacje w dowolnym miejscu: ucho, łapa.

WITAMY W SKLEPIE WETERYANRYJNYM