Aparat USG U50 VET

Aparat UST U50 VET

Ultrasonograf przenośny, dedykowany badaniom obrazowym w szerokim zakresie. Skonstruowano go w oparciu o analizę rzeczywistych potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, bogaty pakiet oprogramowania tego aparatu USG pozwoli na efektywne wykorzystanie w klinikach i gabinetach weterynaryjnych. Przemyślana konstrukcja i niewielka ilość zajmowanego miejsca sprawiają, że aparat może być używany tam, gdzie jest potrzebny. Wyjątkowa ergonomia wspiera zabiegi bezpośrednio przy pacjencie. Może być stosowany do opieki kardiologicznej w różnych stadiach leczenia oraz w procesie zaawansowanej diagnostyki i leczenia raka. Wszystkie funkcje w cenie, nie musisz za nie dodatkowo płacić.

 

Cechy aparatu:

 

Intuicyjna obsługa w języku polskim

Szybki start, inteligentne menu

Ergonomiczna klawiatura z podświetlanymi klawiszami

Głowice szerokopasmowe z obrazowaniem harmonicznym

Stosowane technologie: szybki procesor, eSCI (obrazowanie wielokierunkowe, w tzw skrzyżowanych ultradźwiękach),  eSRI (automatyczna redukcja artefaktów),  mBeam (cyfrowe kształtowanie wiązki), eHCI (obrazowanie harmoniczne z odwróceniem fazy)

Badania USG w pełnym zakresie

Pomiary do badań specjalistycznych: jama brzuszna, małe narządy, układ mięśniowo-szkieletowy MSK, naczyniowe, kardiologiczne, położnicze i ginekologiczne, urologiczne, własne użytkownika.

Pamięć wewnętrzna do przechowywania bazy pacjentów z wynikami

Informacje o pacjencie, data i czas badania, opis obrazu, rozpoznanie.

Wydruk badań na videoprinterze lub drukarce laserowej hp

Szybki zapis badań na pendrivie, w komputerze PC lub serwerze DICOM

Możliwość wykonywania biopsji

 

WITAMY W SKLEPIE WETERYANRYJNYM